Şehirlerarası Kurye

Şehirlerarası Kurye ile yolunuz her zaman açık olacak. İnsanlar işten ve günlük hayatın yoğunluğundan, normalde değerini bilmedikleri zamanın değerini daha iyi anlamaya başladılar. Öte yandan zamanın değerini bilen insanlar, küçük işlerde bu işi yapmalarına yardımcı olan çeşitli şirketlerin hizmetlerinden yararlanır. Firmamızda bunlardan biridir. Şehirler arası dağıtım istenilen paketi en hızlı şekilde alır ve istenilen adrese teslim eder. Teslimat alanları sadece şehirde değil, bazı durumlarda yakın kasabalarda da bulunabilir. Firmanın görevi, istenilen kargoya sahip bir paketi adresinden teslim alıp, verir.

Amacı çabuk ve hızlı bir şekilde istenilen adrese teslim etmektir. Bir paketiniz varsa ve kargoyla zaman kaybetmek istemiyorsanız ve paketin ulaştığından emin olmak istiyorsanız hemen kuryemizi arayın, size en uygun hizmeti sunalım. Şehirler arası kurye dağıtım hizmeti ile hayaliniz gerçek olacak. Hep bizimle kalın.
Dağıtım olarak her geçen gün ilerliyor ve hizmet anlayışımızı geliştiriyoruz. Dağıtım sektörünün köklü bir parçası olarak en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Günün hangi saati ne olursa olsun, çağrı merkezimizle iletişime geçtiğiniz anda Esenyurt dağıtım harekete geçecektir.

Şehirlerarası Moto Kurye

Size en yakın personelimiz, kargolarınızı en kısa sürede istediğiniz adresten alacak ve istediğiniz adrese teslim edecektir. Bu hizmetin bir parçası olarak sizi önemli bir zahmetinden kurtarır. Size en yakın yeri buluyor, almak istediğiniz paketi günün her saati alıyoruz. Şehirlerarası acil kurye firması olarak insan faktörünün en önemli faktör olduğuna inanıyoruz. Bilinçli çalışma, dürüstlük, sabır, sebat, yüksek kalite, büyüme ve gelişme, koşulsuz sevgi, yardım ve teşvik; Bu iş akışında gerçekleştirdiğimiz görevlerden bazıları aşağıda sunulmuştur. Bu görevler bizim için çok önemli vazifelerdir.

Şehirler arası motorlu kurye, kişisel evraklar, belgeler, dosyalar, bakkaliye ve ev aletleri gibi birçok önemli bileşenin istenilen zamanda istenilen adrese güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Teknolojinin gelişmesi, yemek siparişi uygulamaları, online yemek satın alma uygulamaları ve zamanında bizimle iletişime geçme isteği firmamız adı altında geniş bir dağıtım ağının oluşmasına neden olmuştur. Büyük şehirlerdeki aşırı kalabalık ve aynı hızda yoğun trafik, gecikmelere ve malların teslim edilememesine neden oldu. Firmamız dağıtım bu yönde adım atarak gecikmeden güvenli kargolar göndermeyi sağladı.

Şehirlerarası Motorlu Kurye

 • Listelere göre dağıtılacak her türlü evrak, dosya, ürün,
 • Yemek siparişleri ve diğer tüm çıkacak paketleri almak
 • Belirtilen adrese her türlü evrak, dosya, paket, navlun
 • Normal ve kutulu diyet yemek siparişlerini dağıtmak,
 • Müşteri siparişlerinin belirtilen adrese zamanında teslim edilmesi için
 • Belirtilen adresten her türlü belge, dosya, paket ve malı teslim almak
 • Bölgedeki tüm adreslere broşür ve broşür dağıtımı sağlamak
 • Müşteri memnuniyet ve şikayetlerini sorumlu departmanlara iletmek
 • Müşterilere zamanında makbuz /fatura getirmek ve düzenlemek
 • İş sağlığı ve güvenliği yönetmeliklerine ve kurallara her zaman uymak

Şehirlerarası Acil Kurye

Teknolojik gelişmeler, piyasa siparişi sorgulamaları, online ürün alımları ve 7/24 bizimle iletişime geçme avantajı bu alanda önemli bir hizmet kalitesi oluşturdu. Yani acil olan motorlu kurye servis hizmetinin daha da yaygınlaşmasıyla kişi ve kuruluşlar hızlı teslimat yapan dağıtım firmalarını tercih ediyor. Günümüzde daha fazlasına ihtiyaç var. Motosikletli acil durum dağıtımı sizin de çok işinize yarayacaktır. Bu talebi karşılamak için birçok firmanın birbiriyle rekabet ettiği bu bölgede firma olarak her zaman bir adım öndeyiz. Esenyurt dağıtım, servis sektöründe özel bir yer tutan hizmetleri sunar.

Bursa Kurye

Bursa kurye , araçla hemen teslim edilmesi gereken evrak veya paketleri teslim etmeye gönüllüdür. Bireylere veya kuruluşlara her zamankinden daha hızlı bir yaşam temposunda yardımcı olarak işlerini kolaylaştırır. İstanbul’da dağıtıcı olmak, her zaman daha fazlasını gerektirir. Çünkü oldukça basit görünse de aslında iş oldukça zor ve meşakkatlidir. Firmamızın dağıtım hizmeti ile amacı acil kargo ve kolilerinizi İstanbul içi tüm ilçelere ulaştırmaktır. Amacımız kısa mesafeleri değil, uzun mesafeleri kat etmektir. Çünkü herkes kısa mesafede çalışır. Bursa kurye uzakları ayağınıza getirmek için buradayız.

İzmit Kurye

İzmit kurye şirketi gibi çok az kişi ve şirket uzun mesafe kurye hizmetleri ile uğraşır. Firmamız herhangi birinin eşya taşımak istediğinde kullanabileceği önemli hizmetlerden biridir. İstanbul içi ve tüm şehirlerde olmak üzere dağıtım, diğer servislerin ulaşmadıkları bölge ve ötesindeki diğer bölgelere hızlı bir şekilde teslimat yapar. Tüm işler özel olarak taşınır. Amacımız gelen işleri gönderi adresine zamanında teslim etmektir. Firma hizmetimiz, inatçı sorunları minimuma indirir. Verilen çalışmalar, her türlü karayolu taşımacılığına yeni bir anlayış getirir. Hızlı kurye servis, malları bir kaç saat içinde teslim eder.

Tekirdağ Kurye

İşlerimizde tüm samimiyetimizle çalışıyoruz. Moto kurye olarak belge ve malzemelerini özenle taşıyoruz. Hızlı ve çok kaliteli hizmet veriyoruz. Esenyurt, servis hizmetimiz ile daha da güzelleşiyor. İstanbul’da ki ev ve işyerlerine gidiyoruz. Siz diyoruz ve kazanıyoruz. Tüm şehirlere sunulan hizmeti sizi memnun etmeye devam edecek. Yoğun günlük temponuz içerisinde taşınacak eşyalarınıza ayıracak vaktiniz olmayabilir. Merak etmeyin, işte biz de bu boşluğu doldurmak ve değerli eşyalarınızı kaliteli ve uygun fiyata adreslerine ulaştırmak için çalışıyoruz. Değerli zamanınızdan asla çalmayız.

Sakarya Kurye

Sakarya kurye ile kargonuzu gideceği adrese güvenli şekilde bir saat içinde teslim edebilirsiniz. Ayrıca farklı indirimler sunarak daha ekonomik bir hizmet almanıza yardımcı olabilir. İstanbul pazardaki dağıtım işinin hacmi büyük anlamda bizim elimizde bulunur. Bu işte alanında tecrübeli çok sayıda personel çalışır. Yaya, bisiklet, motosiklet, araba veya hafif ticari araçlar ile gönderici eşyalarının iletilmesinden sorumludur. Çalışanları, bağlı bulunduğu şirketin genel merkezinde veya şubesinde geliştirici her türlü operasyonel süreçlere katılır. Üyelerimizin kullandıkları araçlar en son modeldir

Yalova Kurye

Yalova kurye kargoları zamanında iletmek ve sözlü geri bildirim almak temel prensipleridir ve daima müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışırlar. Firmamızın hızlı teslim hizmeti en popüler hizmetlerinden biridir. Personelimiz, çalışmalarını hizmet verdiği şirketin ilkelerine göre, iş güvenliği gerekliliklerine ve profesyonel kalite gerekliliklerine uygun olarak yürütür. Genellikle iş standartlarına göre seyahat eden servis araçları sabırla, dikkatli ve güvenli bir şekilde kullanır. Posta, evrak, yemek ve benzeri kargoların zamanında ve doğru adrese iletilmesi en önemli görev ve sorumluluklarıdır. Kurye çalışanları;

Antalya Kurye

 • Her koşulda müşteri memnuniyetini ve sadakatini sağlamaya çalışırlar.
 • Güvenilir ve dürüst hizmet sunar.
 • Topluma ve çevreye duyarlı ve saygılıdır.
 • Kaliteye değer verir.
 • Sorumluluğun farkındadır.
 • Sonuç odaklıdır.
 • Yaratıcı ve işbirlikçidir.
 • Öneriler ve çözümler sunarlar.
 • Etkili iletişim becerileri vardır.
 • Tüm bu nitelikleri hayatlarının her alanında taşırlar.
 • Böylece aracılar ortadan kaldırılıp güvenle takip ve teslimat sağlanmaktadır.

Edirne Kurye

Edirne kurye firmamızda oluşturduğumuz kültür bu temel ilkelere dayanır. İnsan kaynakları politikamız, yeri doldurulamaz değerlerimize ve oluşturduğumuz kültüre sahip çıkmak üzerine kuruludur. Bu değerlerin özünde; müşteri ve kalite odaklılık, katılım, liderlik, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilinci vardır. Belli bir amaca ulaşmak isteyen ekiplerin ortak değerlerini bulmak ve bu değerleri tüm ekip üyelerinin davranış ve kararları ile korumak başarının ön koşuludur. Stratejimiz: Bizi biz yapan değerlerimizi korumak ve dağıtımın büyümesine izin vermek, bizlerin görevleri arasındadır.

Çanakkale Kurye

Artık diğer yandan ülke ve dünyadaki değişen koşullara bağlı olarak gerekli olan yeni hedef, davranış ve sistemleri geliştirmek. Bireysel ve tek seferlik bir ihtiyaçta bizi arayabileceğiniz benzer biçimde kurumsal ve düzenli olarak da müşterilerimize güvenle hizmet vermekteyiz. Acil ve geç saatlerde gönderilmesi gereken paket, evrak, kargo vb. ürünlerinizi günün her saatinde sizden teslim alıp İstanbul içi trafik derdi olmadan hızlı ve süresinde dilediğiniz yere ulaştırıyoruz. Ürünü teslim alan İzmit kurye teslimat adresindeki yere ve ya kişiye ürünü teslim ettiğinde sizlere telefon aracılığı ile bilgilendirme yapmaktadır.

Call Now Button
×